Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

01 червня - День захисту дітей. Вітаємо зі святом всіх маленьких українців! Під час проведення свята в ДНЗ наші вихованці співали, танцювали, розповідали вірші. У другій частині свята було проведено конкурс юних художників "Веселі фарби". В ДНЗ проведено розвагу "Хочу все знати" (лікарські та отруйні рослини). В ДНЗ 15.02.2019 р. проведено виставку дитячих малюнків на тему: "Будем зиму проводжати, весну зустрічати". В ДНЗ 28.02.2019 р. проведено педагогічну раду на тему "Патріотичне виховання починається з добра". 7 березня 2019 року в нашому садочку відбулося весняне свято присвячене любим матусям, бабусям. 22. 03. 2019 р. в закладі відзначено Всесвітній день води з метою шанобливого ставлення до води. В закладі проведено методичний тиждень "Безпека дитини в садку і родині" з метою вироблення в дітей вмінь та навичок щодо захисту життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій. Проведено тематичний тиждень «Кольорові мрії дитинства» з метою створення для малюків комфортних умов за яких вони проявляли свої здібності. В закладі проведено великодне свято, виставку малюнків «Святкова писанка». В закладі до Дня захисту дітей проведено свято «Дитинство пора чарівна». Діти прославляли свої родини і рідний край. В закладі в липні-серпні було проведено ремонтно-опоряджувальні роботи дитячих ігрових майданчиків, а саме: каруселів, лавочок, гірок, спортивних споруд, будиночка. В ДНЗ до Дня Незалежності проведено розвагу "Хай в серці кожної дитини живе любов до України" 30.08.2019 в ДНЗ проведено педагогічну раду на тему: "Підсумки роботи педагогічного колективу за 2018-2019 н.р. В закладі з 23.09.по26.09.2019 р проведено методичний тиждень "Сухомлинський і сучасність" 08.11.2019 в ДНЗ проведено осіннє свято "Осінь-чарівниця", виставку робіт з природничого матеріалу (родинні роботи). з 02.12.по 06.12 2019 року проведено тематичний тиждень "Абетка безпеки дорожнього руху". В закладі з 17.02.2020 по 21.02.2020 року проведено тематичний тиждень "Мова моя калинова" В закладі з 21.09.2020 по 24.09.2020 року проведено тематичний тиждень "Сухомлинський і сучасність" 25,09.2020 року провдено свято День дошкілля. В ЗДО проведено День охорони праці з метою захисту прав працівників на охорону праці під час роботи, створення безпечних і нешкідливих умов праці.
Поки що пусто